Silent Disco

Silent DiscoSilent Disco to idealna forma zabawy dla każdego, niezależnie od wieku! Słuchawki do silent disco są tak zaprojektowane, że każdy użytkownik może dostosować głośność według swoich preferencji, a także wybrać jeden z trzech kanałów muzycznych, na których grają nasi DJ’e. Słuchawki są bezprzewodowe i bardzo wygodne. Silent Disco to idealny kompromis w kwestiach muzycznych! Dzięki takiej możliwości masz pewność, że trafisz w gusta wszystkich imprezowiczów. Impreza sprawdza się idealnie w miejscach wrażliwych na hałas – wszystko odbywa się za pośrednictwem słuchawek (bez głośników).

Imprezy Silent Disco zna już prawie każdy, można spotkać je nawet na weselach! To idealne rozwiązanie na atrakcje po konferencji, na integrację pracowników, urodziny czy rocznicę.
Bardzo istotnym atutem, jest brak specjalnego miejsca, wystarczy przestrzeń, która pomieści ludzi i konsole. Miejscem może być namiot na dworze, może to być hala, sala konferencyjna, mieszkanie czy dom.

Obsługa słuchawek jest bardzo łatwa, sterowanie głośnością i zmiany kanału to tylko 2 przyciski. Najbardziej oporni przekonają się, jak szybko pochłania dźwięk z tego sprzętu.

Koszt wypożyczenia słuchawek może okazać się najtańszym rozwiązaniem, a przy tym najbardziej innowacyjnym rozwiązaniem. To świetny sposób, no pogodzenie gości o różnych upodobaniach muzycznych. Oprócz wypożyczenia sprzętu można także wynająć naszych DJ-ów, którzy oprócz doświadczenia, mają ogromną pasję do tego, co robią. Nasze słuchawki odnajdą się w każdym warunkach, przez cały zimowy sezon są wykorzystywane do imprez w Alpach!


W ramach organizacji silent disco zapewniamy:

  • 400 słuchawek Silent Disco
  • 3 DJ’ów wraz ze sprzętem (gramofony, miksery, nadajniki)
  • 2 osoby do obsługi imprezy (wydawanie i odbiór słuchawek)

Cena: 5500 zł

Istnieje także możliwość wynajmu samych słuchawek do silent disco:

Słuchawki SILENT DISCO

Brak możliwości komentowania