Estrada mobilna. Zadaszona scena na występy plenerowe.

scena
Wynajem i montaż profesjonalnych scen mobilnych z możliwością instalacji nagłośnienia oraz oświetlenia.

Estrada Mobilna to profesjonalna, zadaszona scena zaprojektowana z myślą o branży rozrywkowej. Prosta i łatwa w montażu konstrukcja. Możliwość szybkiego zainstalowania nagłośnienia i oświetlenia to tylko niektóre zalety naszej sceny. Estrada posiada wszystkie wymagane atesty i certyfikaty oraz odpowiednie zabezpieczenia.


 Nasza firma umożliwia wynajem scen o różnych rozmiarach, pozwalające na dostosowanie do różnych konfiguracji przestrzeni.


Scena Mobilna (bez nagłośnienia)

Cena: 2500 zł/doba
Cena wynajmu sceny na dłuższy czas liczona indywidualnie.


Scena Mobilna BASIC

W tej opcji proponujemy Państwu wypożyczenie naszej estrada mobilnej wraz z profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem. W tej konfiguracji będą Państwo przeprowadzić średniej wielkości event plenerowy oraz podstawowe koncerty zespołów muzycznych.
Nagłośnienie
2x CQ1 Meyer Sound
2x 650P Meyer Sound
Mikser Behringer X32
4x Monitory SLS
Komplet mikrofonów
Oświetlenie
4x PC 1kW
4x DTS Nick NRG 1201
4x MAC 250

Cena: 7000 zł/doba
Cena wynajmu sceny na dłuższy czas liczona indywidualnie.


Scena Mobilna PRO

W tej opcji proponujemy Państwu wypożyczenie naszej estrada mobilnej wraz z profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem. W tej konfiguracji będą Państwo przeprowadzić średniej wielkości koncert plenerowy nawet najbardziej wymagających zespołów. Wszystko to zostanie starannie przygotowane według przesłanego przez Państwa raideru.
Cena podana na dole jest ceną poglądową, może się ona zmienić w zależności Państwa wymagań czy też zespołów. W celu ustalenia ostatecznego kosztu prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny , wtedy omówimy Państwa wymagania i pozwoli nam to przedstawić finalny koszt imprezy.

Cena: 11000 zł/doba
Cena wynajmu sceny na dłuższy czas liczona indywidualnie.


Wymiary sceny mobilnej

6m x 8m x 5,1m

Montaż estrady w plenerze

W cenie wliczony jest już koszt transportu (na terenie Warszawy), rozłożenia estrady i obsługi technicznej podczas eventu. Obowiązkiem organizatora jest przygotowanie 4000 litrów wody do zabezpieczenia sceny w plenerze. W przypadku nierównych powierzchni montaż sceny zajmuje ok 2 godzin.
Istnieje możliwość zamówienia siatek brandowanych specjalnie pod Państwa. Koszt siatek ustalany jest indywidualnie, a czas realizacji to 7 dni roboczych od momentu dostarczenia projektu.


2016-05-12_155924

Brak możliwości komentowania